Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOKTORA GİTMEK

08.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (Bölüm1)
Merhaba ilk hamileliğimde takibimizi yapan bir Prof. vardı rüyamda onu gördüm. Ben doğum yapmışım başka yerde ve sonra bu doktora gidiyorum karnımı tutuyorum ağrıyor diye. Doktor bakıyor 35 haftadan önce doğum yapmışsınız erken doğumdan kaynaklanıyor diyor.Şaşırıyorum 38 haftada doğum yaptım sanıyorum demek o doktor yanlış hesaplamış diyorum.Test yapılıyor sonucunda üstte ve altta bir şey var jinokolojik muayene olmanız lazım diyor doktor.Havada jinokolojik yazıyor turuncu bir fonda.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu rüya bir kadın hasalığının habercisi ne yazık ki. Önemli bir şey olduğunu sanmam ama siz bir kontrole gidin. İki kısmı da okudum ben. Siyah ayakkabı bu duruma biraz sıkılabileceğinizin habercisi. Ve gelinlik gündeme gelmenin işaretidir. Erken menapoz gibi bir durum söz konusu olabilir mi diye düşündüm. Çünkü günler hesaplanıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA