Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOKTOR KAŞESİ GÖRMEK

25.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen derin
Rüyamda memleketimden uzman dr sedat dede adında tanımadığım drl la konuştum bu dr un kaşesi var kırmızı atıyor hatta beyaz kağıda bastım kırmızı yazıyla uzm. dr sedat dede diye yazıyordu.hatta ne güzel alt alta isimler sığıyor dedim.ama benimde kaşem varmış mavi renkte benimki daha büyük dedim.sonra başka bir yerdeyim siyah arabalar memleketimdenmiş ard arda sıralı zincirleme kaza yapmışlar.ama arabalara hiçbirşey olmamış.yalnız yaralılar gördüm bacakları kan içinde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu günü not alın; bir yıl içinde önemli bir durum için doktor raporu almak zorunda kalabilirsiniz ya da bir rahatsızlığınıza bu isimdeki bir doktor çözüm bulabilir. Bazen doktor isimleri çok önem taşır, bize çözüm önerisidir, gaipten bilgidir. Bu nedenle önemle not alınmalıdır. Siyah arabaların kazası devletin içindeki yanlış kararların neden olacağı ve insanların kötü yönde etkileneceği durumları simgeleyebilir. Bazen de bu tip rüyalar oldukları gibi çıkabilir. Resmi araçların zincirleme kaza yapması da muhtemeldir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA