Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOKTOR GÖRMEK

18.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eminem
Merhaba rüyamda ayakta dururken çoraplarımı çıkarıyorum soldizimden aşağıda biryerden ayakparmak ucuma kadar şişmiş koyu kırmızı olmuş sanki geniş bir halhal takmışım gibi zeytin şeklinde ur topları bacağımdan sallanıyorlar sağda ise hafif kızarıklık şişlik var, canım yanmıyor hiç korkmuyorum yanımda erkek arkadaşım var ona sakince olur böyle geçer diyorum, iş yerimden tanıdığım bir hekimi karşımda oturur görüyorum bana ciddi ciddi gazan mübarek olsun diyor teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayağınızda değil ama başka yerinizde henüz göremediğiniz, kiste bağlı sorunlar olabilir. Böyle rüyaların benzer şekilde gerçekleşme ihtimalini asla yabana atmayın ve tedbiri elden bırakmayın. Bu rüya sembollerle yorumlarsak maddi konularla ilgili olumlu gelişmeleri temsil edebilir. Bu durum manevi yönden de sizi güçlendirecek olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA