Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DOĞURMAK

10.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen irem sahiner
Merhaba rüyamda doğurmak üzereydim üçüz Bebek bekliyodum sonra ameliyathanede birincisini doğuruyordum ama ikincisi hemen ardından gelmiyordu beni beklemeye ayırıyolardı daha sonra ikincisi doğmaya başlıyordu ama yanımdaki arkadaşım olan doktor kaçıyordu ve ben bebeğin ellerinin kendi kendine çıktığını görüyodum tutup çekiyordum Bebek yerine rozet geliyordu ama onlara çocuğum gibi davranıyordum 2 erkek biri kız falan diyodum . Rüya çok karışık yardım edebilirseniz çok sevinirim iyi günler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılar tek tek yok olacak ama öncesi sancılı olacak ne yazık ki. Biri işinizle ya da başarılarınızla ilgili olabilir; bunu tek başınıza halletmelisiniz, destek alamazsınız. Özel yaşamınız da ise büyük bir müjde var, gelişmeler sevindirici. Aslında rüya iki müjdeyi ve bir de telaşlanacağınız haberi temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA