Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞUMUN BAŞLAMASI

16.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Güre
Rüyamda doğum sancılarım başlamış gördüm.Doğum sancılarımı okadar gerçekçi birşekilde gördümki her saniyesini gerçek gibi yaşadım.Durumu aşırı panik olmadan doğal yaşadım.Evdeydim,annem yanımda idi. Birara babamda geldi,hastaneye gitsekmi bişey ters giderse bebek ters gelirse falan diye konuştuk Ama herşey doğaldı.Suyumun geldiğini bacaklarımdan aktığını gördüm.Ayrıca kocaman bir kan pıhtısı düştü yere.Bebeğin hareketlerini aşağıya indiğini hissettim.Gerçekte 1 oğul sahibi ve eşinden ayrılmış durumdayım yazacaktım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Doğumun başlaması.. Hayatınız bir değişime giriyor. Sorunların sıkıntıların sonu gelmiş artık. Ancak her sorun, iyileşmeden önce ivme kazanır. Siz de önümüzdeki günlerde sancılı zamanlar yaşayacaksınız. Merak etmeyin diyor rüyanız, çok az kalmış, yakında hayatınıza yeni müjdeler girecek, bundan sonra çok daha iyi olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA