Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞUMA GİTMEK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sena
Merhabalar.Rüyamda hamileyim doğuma gidicem,ama zaten bir çocuğum varmış.Normalde bekar 20 yaşındayım.Arabayla döne döne hastaneyi arıyoruz ama bir türlü bulamıyoruz. sancı hissetmedim ama bir gün bile beklese çocuk zarar görecek diyorum endişeleniyorum en sonunda bir doktor buluyoruz ama doktor bana diyor ki sen daha 4 aylık hamilesin niye doğuma geldin diyor ben de mutlu oluyorum daha var bebek de zarar görmedi diye.insanlar güya benim birinci çocuğumu çok duymamış.Ruyada evliyim,tesekkurler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya beklediğiniz bir sonuçla ilgili olmalı. Gecikmekten korkacaksınız ama neyse ki daha vakit olduğunu öğrenip rahatlayacaksınız. Başka bir yorumla gerçekten de geleceği görmüş olabilirsiniz. Evlilik ve çocuklar kaderde yazılı şeylerdir. Yıllar öncesinden rüyalarda görülebilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA