Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞUM YAPMAK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sadee
Rüyamda ablam doğum yapmış,beyaz kundakta bebeğini getirmiş.İkizmiş bebekler ama biri ölmüş.Kundaktaki bebek kızdı,beyaz tenli,sarı ve kısa saçlıydı.Sessizce uyuyordu.Sonra ablamlar ev yaptırmak için ormandan arsa almış.Aldıkları yer yamaçta,koyu kahve topraktı,yamaç aşağı da aynı şekilde topraktı.Topraklar güzeldi,boldu.Çamur değildi.Sonra birinin daha doğum yaptığını duydum ve bebeği kaybolmuş.Koştum,bir delikten geçerek bebeği buldum.Yeni doğmuş el kadar bebekti.Çıplaktı,cinsiyetini görmedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ablanızın iki beklentisinden biri olumlu sonuçlanacak. Diğeri için ise yapacak bir şey yok. Ablanız gerçekten bir ev alabilir ya da aileden gelen bazı olanaklarla yaşamını güzelleştirebilir, değiştirebilir. Siz bu esnada bir başkasının sevincini destekleyeceksiniz ve hatta çıkmaza giren bir işi çözümleyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA