Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞUM YAPMAK

25.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yakamoz
Hamile olduğumu görüyorum kucağımda da bir kızım var 2-3 yaşlarında. Bir arkadaşım daha hamile. Benim sancılarım Başlıyor aniden okul gibi biryerde yatak hazırlanıp doğuma alınıyorum. Kız arkadaşımda doğuma giriyor o benden önce doğum yapıyor.ebe kucağındaki kızını bir yere bırakabilirdin doğum olana kadar diyor.bende bırakacak kimsem yoktu diyorum.annem geliyor sonra yatağın başında bir bakıyorum bir erkek daha var bana sevgiyle bakıyor ama ben doğum Yapmıyorum çok acı çekmekten korkuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daha önce bezer sıkıntılarını yaşayıp da beklediğiniz sonucu alamadığınız bir konu için yine sıkıntılı bir bekleyiş dönemine girdiyseniz yakında bir sonuç alacaksınız demektir. Eğer böyle bir süreç daha yeni başlayacaksa sonucunu düşünerek sabırla beklemeniz gerekecek. İyi bayramlar diliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA