Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞUM YAPMAK

11.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüya gezgini
Rüyamda hamileyim ve doğumum başlıyor şimdiki erkek arkadaşım rüyamda eşim.Evdeyiz yere örtü falan serilmış ben de bir ebe olduğumdan evde kendim doğurmaya karar vermişim köpek duruşuna geçip(ilginç) ıkınmaya başlıyorum çok fazla geçmeden zorlanmadan bebeğimi doğuruyorum alıyorum bebeğimi cinsiyetine bakıyorum ve eşime kızımız oldu diyorum. O da o kadar güzel tertemiz bir bebek ki.Sonra onu silip edip giydiriyorum ve tekrar sancılanıp yine çok güzel bir erkek evlat doğuruyorum yine kendi başıma.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki ayrı sonuç var. Biri sizi harekete geçirecek ve endişelendirecek bir şey olabilir ancak arkadan gelen öylesine müjdeli ki diğerinin eksikliklerini örtecektir. Konular özel yaşamınızla ve ilişkinizle ilgili olabilir. Bu sonuçları almak için bir süredir sıkıntısını yaşıyor olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA