Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞUM YAPMAK

28.05.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen neziha tombul
Merhabalar 1 erkek 1 kız annesiyim rüyamda 3 çocuğa hamileymişim hamile olduğumu görüyorum fakat bir anda doğum oluyor. Benim doğumlarım sazeryanlı fakat bu normal olmuş fakat nasıl doğum gerçekleşti, anlamadan doğdu ve de bir anda -4-5 yaşında gibi falan büyüdü ve çok zeki bir çocuktu. Dünyayı gören bilen gibi fakat sadece Kuran sesini duyduğunda korkar ve kapat derdi veya dinlememek isterdi tepki verirdi nasıl işe götürecem dediğim çocuk büyüdü ve rahat götürebilirim dedim nedir bilgi rica ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Neziha, çok sıkıldığın bir şeyden kolaylıkla kurtulacaksın. Hayatında olumlu bir değişiklik olacak ancak sen geleneksel tabuların nedeniyle uzunca bir zaman bu değişikliğe ayak uydurmakta zorlanacaksın. Ama senin bütün tereddütlerine rağmen hayatında açılacak yeni döneme ayak uyduracak ve çok mutlu olacaksın.. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA