Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞAÜSTÜ ŞEYLER GÖRMEK

23.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen anıl yılmaz
Tanımadıgım bi bayanla aynı yatakta uyuyoduk ve bi anda onu benim görmediğim bişeyler sürekli onu yataktan çekmeye düsürmeye calıştılar bi süre sonra kadın gittiklerini artık uyuyabiliceğimizi söyledi tam uyucakken kadını çekenler içeri 2 tane çıplak erkek bu sefer bnde onları görüyorum ve adamlar bu sefer hem kadını hrm beni çekiştirmeye başladılar birisi ayaklarımdan cekerken dğeride baş ucuma gelerek sol elini yüzümde gezdirdikten sonra baş parmağını alnıma bastırdı ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynı mekanı paylaştığımız farklı boyut varlıkları var. Uyku esnasında boyut değiştirdiğimizde onları görüyoruz. Yaşadığınız olay budur. Aynı mekandaki diğer boyuta geçmişsiniz. Bazen paralel evrenler teoriside bu durumu açıklar. Varlıklar niye kadını götürüyorlardı bilemeyiz ama siz davetsiz misafirsiniz. Sizi tekrar kendi boyutunuza göndermek için alnınıza dokunmuşlar. Dokundukları yer 3. göz bölgesidir, kapatıldığında diğer boyut ile iletişimimiz kesilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA