Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞA ÜSTÜ ŞEYLER GÖRMEK

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gülcan c
Dua ediyorum. Zifiri karanlık hava camii gibi bi yerdeyim. Turuncu bi örtü atılıyor havaya ve insanlar boyun eğip altına giriyor ve dünyaya gönderiliyor. Kenarda izliyorum ben.Dünyaya gönderilmemiş bir ayakları olmayan bi kızı takip ediyorum.kapkaranlık okyanusa gidiyor.gözlemlerken iki yavru köpek dolanıyor ayağımın dibinde. Birini seviyorum gıdısından zeytin çıkıyor boğazından. Kendi kendime diyorum ki allahım ne büyüksün beni buraya bu köpeğin hayatını kurtarmak için gönderdin diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta çıkmışsınız. Gördükleriniz yeni ölenlerin hayalleri. Astral seyahat yaparak bazen ara boyuta çıkarız. Ara boyut yeni ölenlerin ruhlarının bulunduğu bir bölgedir. Aslında bir mekandan çok, bir hal'dir diyebilirim. Çok çeşitli şeyler görürler ve o alana giren yaşayanların ruhlarını da kendi hayallerinin içine çekerler. Bui bilinçli yapılan bir şey değildir. Her iki taraf da bu çekimi ve alanı bilmeden oluşturur. Yeni ölenlerle ilgili yaptığım yorumları okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA