Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİŞTEN GÜMÜŞ ÇIKMASI

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gümüş
Rüyamda bir bisikletim var yeni bi yere gidicem onla gideyim diyorum sonra arkadası görüyorum bişeyler yapalım bisikletle gideriz diyorum marketteyiz üst 2 disimden gümüşler çıkıyo bide para çıkıyo galiba 65 lira gümüşten ufak parça gümüşleri etrafımdaki 2 kişiye veriyorum sonra arkadaşla yürürken insanların kamp yaptıgı yerde çadırlarının darma duğan olduğunu görüyorum sonra ben bisikleti almya gidiyorum.eski bir yere insanlar oraya tırmanıyo bende tırmanıyorum tırmanırken fotograflar görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızı iyi kötü idare eden birisiniz ama şimdi ağzınızdan dökülüveren sözler sebebi ile hem kendinize hem de çevrenize çok faydalı olacak şeyler kazanacaksınız. Hayatınızın yönü bundan sonra değişecek, zoru başarmaya çalışacaksınız, idare etmeyi bırakacak hırslı biri haline geleceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA