Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİŞLERİN ACIMASI

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen uykucu
Merhaba bugün rüyamda agzimda dislerim olduğunu ve dişlerimde dış teli olduğunu gördüm ama söyle bişey bu bana çok acı veriyordu hatta ağzım kanadı tel battı damagima ama nedense annemle Teyzem çıkarmamam için herşey yaptılar en son üst dislerimi komple çıkardım ama söyle bişey o dislerim cikardigm halde üst dislerim normal halde komple duruyordu güzel şekilde bende çıkardıgim dişleri babama söylüyorum oda canın yandıysa iyi yaptın dedi ve o çıkardıgim dişleri beze sarıp cebime koydum bu ne demek
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Muhtemelen uykunuzda dişlerinizi sıktınız ve acı çektiniz. Sonra da bunu rüyada görüyormuş gibi hissettiniz. Ağzınızı açıp rahatladığınızda da dişlerinizi yerinden çıkarttığınızı görmüşsünüz. Sık sık bu tip rüyalar görmeye başlarsanız uykuda devamlı dişlerinizi sıkıyorsunuz demektir. Böyle olduğunda bir doktora görünmeniz yerinde olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA