Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİŞLERİ SIKMAK

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hemşire
Beni Öldürmek için arayan biri var hem aşık Olduğum hem celladım hem aranan bi suçluymuş.saklanıyorum görmeden geçiyor Demir parmaklıkları kırıp geçiyor arkadından bi kaç kişi daha geçiyor.arkadan yakalayıp başına poşet geçirip boğmaya çalışırken Konuşuyor çok acı çektiğini yemek yiyemediğini ve çok ağrısı olduğunu söylüyor çok üzülüp bırakıyorum onu ağzımı sıkıyorum dişlerim kırılıyor diş parçalarını kahve fincanında biriktiriyorum kanlılar ağzımda doğru düzgün diş kalmıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hep aşklarınız acı dolu. Kendiyle barışık olmayan ruhları çekiyorsunuz kendinize. Geçmiş yaşamları acı dolu, yeni bedenlerine uyum sağlayamayan, evrenin özürlü çocukları. Ruhunuzdaki boşlukları onlar dolduruyor çünkü sizin de melankoli ile kendini iyi hisseden bir yanınız var. Hep böyle gidecek, uzun zaman bundan kurtulmak zor olabilir. Bir astroloğa ay düğümlerinizin yerini sorun öğrenin. Ay düğümleriniz dünyada bulunma amacınızın resmidirler. Onlarla ilgili yazıları okuyun. Olumlamalar işinize yarayabilir ve herşeyi tersine çevirebilir. Dişlerinizin dökülmesi acı ile ağzınızdan dökülen sözlerin sonradan sizi çok yaraladığını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA