Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİŞİN DÜŞMESİ

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yakup demirkol
Eski sevgilim ben babası ve abisi VIP bir minibüsteyiz abisi ve babası tavla oynuyor abisi sürekli zarı yere düşürüyor sonra bir anda dişlerimden bi tanesi düşüyo sonra teker teker bir kaç tane daha sonra mahallede bakkala giriyorum dişleri koymak için çerez poşetlerinden istiyorum o sırada başka müşterinin poşetinde hap var onlarla karışıyor sonra otobüse biniyorum yakın bi arkaşımın yanına gidiyorum yardım için yolda sürekli dişlerim dökülüyo arkadaşımın yanına gitigimde diş yapıları görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizin yakınlarının bulunduğu ortamlarda onlara ait şeyler konuşulurken ağzınızdan bazı sözler kaçırabilir ve sonra da bunları nasıl toparlayacağınızı şaşırabilirsiniz. Bu konu uzayacak, kendi çevrenizde de konuşmaların yeni yeni yorumları yapılacak. Siz bence ağzınızı sıkı tutmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA