Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİŞ MACUNU SÜRMEK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Secret
Merhaba Şuan sevdiğim insanla aramız bozuk.rüyamda ikimizi bir arabada görüyorum ağzıma diş macunu sıkıyor ve diliyle onu tüm ağzıma yayıyor.en sonunda midem bulanıyor tüküriyorum macunu oda gülümsüyor.sonra 4 katlı komplike çok basamaklı 1 villadaydık bizim evimizdi evin çoğu yeri camdı,bizim yatağımız avludaydı açıkta.ve o 4_5 çift yepyeni ayakkabıdan birini giyip işe gitti bnde arkasından baktım.saçım normalde kahve ama rüyada turuncu ve uzun çok güzeldi.üstümde beyaz pijamalar vardı.saolun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dilinize hakim olamıyorsunuz, ilişkiniz bu nedenle zedeleniyor. Ama bu kişi size ağzınızı tutmayı öğretecek eninde sonunda. Yeniden bir araya geleceksiniz., hayatınız güzel geçecek, hayatın sıkıntılı kısmını o üstlenecek ama bundan şikayet etmeyecek. Başka bir şehirde yaşayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA