Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİNLENMİŞ UYANMAK

13.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seges
Rüyamda iş görüşmesi yapmak için birisini bekliyorum.İki kişi daha var beklediğim yerde bir erkek bir bayan.Çok uzun sürüyor görüşeceğiniz kişidaha gelmedi diyorlar.Bu süre içinde de bir üniforma gibi kıyafet veriyorlar.Geç saatlere kadar bekliyorum sonra eşimi görüyorum yanımda Eşim gidelim artık diyor.Üniformayı değiştirmek için bir yer soruyoruz. Gösterdikleri odada eski bir yatak var eşim şurda dinlenelim diyor o eski kirli ve rahatsız yatakta uyuyor ve rahat uyanıyoruz. teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sosyal gruba katılmak, onlarla birlikte olmak için beklenti içine girmişsiniz. Belki de bir iş arayışıdır bu, rüyada olduğu gibi. Eşiniz size bu süreçte destek olacak. Onun önerilerini dinleyin, iç huzursuzluğunuz onun yanında düzelecek. Bir yol size iyi gelecek gibi görünüyor. Yolla birlikte eski huzurunuza kavuşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA