Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİLEKÇE YAZMAK

27.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gülru
Mrb rüyamda bir yerdeyim oraya biraz şişman yaşlı amca geldi yanın da da eşinden boşanmış kadın ve benden bu yaşlı amca yardım istedi.benden istediği ona dilekçe yazmam konusunda elindeki kağıdı bana verdi süslü resimli bir kağıt ben sadece ... başhekimliğine diye kurşunkalemle yazdım sonra kendisine de içeriği de size kalmış dedim.o da bana tamam dedi güler yüzle.sonra iş arkadaşım geldi ve o benim işim dedi sen bana ver dedi bende verdim ona .ben iş arkadaşıma ben sdece dilekçe yazması için yardımcı oluyordum dedim.iş arkadaşım aynı birimdeyiz ama bölümü adli birim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir hastane dilekçesi, hastalıkla ilgili bir konudaki yazışmaları simgeler. Başkalarına yardım etmeniz bu işi gönüllü üstleneceğinizi söylüyor ama sizin üzerinize vazife olmayan işlere fazla karışmayın bence. Sonrasında olmadık sorumluluklar ya da yanlışlıklar üzerinize kalabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA