Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİLE İĞNE BATMASI

20.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sema Kofnaz
Rüyamda izdivaç programı seyrediyorum bi deli programa katılıp ünlü kadın sunucuyu şakağından cam ile yaralıyo lakin kadın zarar görmeden tedavi ediliyor sonra dilimin altından küflü iğneler çıkartıyorum ilk üçünü çıkartırken iğne hafiften batıp canımı acıtıyo ama sonra ağzımın içinden kirazla beraber iğne iplik birbirine zincir şekilde çıkıyor annem ve teyzem bağrıyo fakat ben kiraz iğne iplik zincirini çıkartıyorum sizce manası nedir yorumunuz için şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kadın sunucu bir kalp kırıklığı nedeniyle zor zamanlar yaşayabilir. Ünlü biri olduğundan durumu basına yansıyacak olmalı. Siz ise zamanında söylediğiniz bazı şeyler nedeniyle zor zamanlar yaşayacaksınız. Bu sözler platonik bir aşkla ilgili olabilir ya da uzaktan sevgi besleğiniz biri ile ilgili olabilir. Uzamış konular ve can sıkıcı konuşmalar olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA