Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİKİŞ İĞNESİ GÖRMEK

03.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Günaydın nasılsınız.ben rüyamda ütü yaptığımı gördüm bir kıyafeti ütülüyorum ama kırışık olan yerler pek düzelmiyor ütü sıcak değil gibi pek etkili değil sonra kırışık görünen yeri inceliyorum elbisenin kendi özelliğiymiş şekliymiş diyorum.birden ütü yerine kıyafetin üstünde dikiş iğnesi görüyorum hatta ipe geçirilen bölümü dikkatimi çekiyor.bu sefer ütü yok ama iğneyle kıyafeti ütülüyormuş gibi hareketler yapıyorum yani parmağımla iğneyi hareket ettirip ütülüyorum sanki.hayırdır inş iyi çalışma
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Durmadan kendinize toplumsal bir yer açmak, imajınızı istediğiniz seviyey getirmek için çalışıyorsunuz. Ama ne yapsanız istediğiniz gibi olamıyorsunuz. Şimdi size biri acımasız eleştiriler yapacak. Bu eleştirileri göz önüne alın, kendinizi bu yönde düzeltmeye çalışın, doğru yöntem bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA