Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİKİŞ DİKMEK

06.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR UZ
Benim kayınvalidemin günüvarmış.kapı ve pencereler açıkmış.içerisi aydınlık güneşli ferahmış.halıların üstünde polar örtü seriliymiş.pembe gülkurusu falan.dikiş dikiyomuş.birine söz vermiş.yerde biçilmiş elbise var.teğellemeye yardım etmek istiyorum.arka kısmını teğelle diyor.iğneye iplik geçiriyorm.ipi düğümleymiyorum.kayınvalidem elinde cüzdan tatlı için malzeme almaya gidecekmiş. bana içine hangi malzemeler eklenecek diye soruyor.uyandım.yorumlarsanız sevinirm. şuan kayınvalidem ile konuşmyr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kayınvalideniz bir başkasını kendi değer ölçülerine göre yargılıyor, ona kılıf biçiyor ve aslında onu karalıyor. Neyse ki bunu pek de iyi beceremediği için başarılı olamayacak. Ben rüyayı kayınvaidenizin terzilik yapmadığını düşünerek yorumladım elbette. Son bölümde başkalarını nasıl mutlu ettiğinizi merak ettiğini anlıyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA