Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİKENE BASMAK

23.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hazar
Arabada ananın kucağında duran bebek kalp krizi geçiriyordu. 3 dakika içinde masajla tekrar canlanıyordu. sonra araba hafif bir çarpışma yaşıyordu. bebek sarsıntıdan dilini yutup kendi başına çıkarmaya çalışıyordu.birisi bebeğin dilini çekip kurtarıyordu.sonra bebekle ben yokuş aşağı yürüyoruz. bebek bir anda ölüyor elime düşüyor. sonra az kalsın bende ölüyorum zehirli dikene basmaktan son anda kendime geliyorum. bebeği yere bırakıyorum aşağıdaduran adama sesleniyorum niye bu dikenleri kaldırmadınız diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sonucu çok zor elde edeceksiniz. Aksilikler, gelmeyen haberler, ani sonlanmalar sizi çok geciktirecek ve belki de geciktirdi. Neyse ki, sonunda beklenen gelişmeleri elde ediyorsunuz ama bu kez de cahil insanlar sizi yolunuzdan edebilir. Yanlış telkinlerle hayatınıza yön vermeyin. Ne olacaksa olacak, cesaretli olmazsanız hiç bir şey elde edemezsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA