Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİĞER BOYUTA GEÇMEK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Rüyamda bir kaza sonucu öldüğümü gördüm. Kanatlarım vardı ve benim gibi ölenlerin yanındaydım. Bir kadına, beni uykumda rahatsız ettiklerini söyledim. Beni iki farklı yere götürdü. Birincisinde bir sürü insan vardı. İkincisinde cinler vardı,elleri tersti, yüzlerine bakamadım. Geri döndük ve bana ceza kesildiğini söylediler. Yanımda tanımadığım bir erkek benim için kendini feda edip kendisini vurdu. Ve ben gökyüzüne uçtum. Keşke beraber gitseydik diye düşündüm rüyamda. Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz astral seyahat yaparak ruhunuzu bedeninizden ayırıp diğer boyutlara geçmişsiniz. Diğer ölenler ara boyuttaki yeni ölmüş ruhlardır. Açıklama için arama bölümüne "yeni ölen" yazınız. Cinler de bir başka boyutta yaşayan varlıklardır, bedenleri yoktur ama çeşitli şekillerde görünmeye bayılırlar. Kendisini vuran erkek muhtemelen yeni ölen bir ruhtur, onların ruhları film gibi hayallerin içinde yaşarlar. Siz de bu hayallerin içine girmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA