Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİĞER BOYUTA GEÇMEK

30.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül saglam
Merhaba sabah namazından sora uyuya kalmışım ve bi anda cok garip bir yere düştüm cok korktum ama bakmadanda alamadım kendimi gidim oraya karsımdan cok telaşlı birisi kostu bu dünyadan değildi bana kızdı hemde cok kızdı cennet gibi bir yerdi sonra beni cok hızlı gezdirdi oraları beni görenler kaçıyordu en mezarı gördüm ağacın altında uyandım nefes nefese kalmıştım ben o rüyayı görürken nefes almıyormuşum sizce ne demektir ? tesekküler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp ara boyuta, ölülerin ruhlarının yanına çıkmışsınız. Bedeninizden kısa bir süre ayrıldığınız için fiziksel olarak nefes alamadığınızı düşünmüş olmalısınız. Gördüğünüz kişiler ara boyut varlıkları, sizin gibi astral seyahat yaplar ya da yeni ölenlerin ruhlarıdır. Ara boyutta hayaller anında gerçek olur, yeni ölenler bu bölgede kendi hayallerinin içinde karmaşık şeyler yaşarlar. Siz muhtemelen o hayallerin içinden geçtiniz. Bu konuda yaptığım diğer yorumları okumak için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlara bakabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA