Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DİBE BATMAK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba. Rüyamda eşim de ben de havuzdayız. O çıplak vaziyette üstten yüzerken ben elimde biri küçük biri büyük ve içi boş beyaz kaselerle dibe doğru batıyorum. Zor nefes alıyorum. Beyaz kaseleri çok net hatırlıyorum. Ben batarken eşimle gözgöze geliyoruz o, bulunduğum yerin sol tatafına doğru yüzüstü kulaç atarak yüzüp gidiyor. Bazı sorunlarımız var, o yüzden çok merak ettim. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Sorunlar sizi aşağı çekiyor ve ruhunuz kendini boğuluyormuş gibi hissediyor. Eşinizin size gör daha rahat olduğu ortada. Çaba sarfediyor ama bunalıma düşmemiş. Kaseler, umut arayışının simgeleri. Bazen kase, kadın hastalıklarını da simgeler, bu konuda dikkatli olun. Sıkıntılar nedeniyle hastalık sahibi olmayın. Hayata olumlu bakan birisiniz siz, kendinizi sürekli telkin edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA