Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEVLET BÜYÜKLERİ İLE TOKALAŞMAK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umitt
Bir okulun bahçesindeyim.Çok aşırı bir kalabalık var .Kürsüde cumhurbaşkanı ve başbakan sırayla konuşma yaptılar.Bir yarışma düzenlendi ama ne olduğunu tam hatırlamıyorum.Kızın biri birinci,bende ikinci oldum.Bizi saneye davet ettiler.Cumhurbaşkanı ve başbakanla tokalaştım ve ikisiyle cep telefonundan selfie çekindim.Ama sonra resimlere baktım.resimde cumhurbaşkanı ve başbakan var ama ben fotoğraflarda çıkmamışım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir çok kişiyi ilgilendiren bir konu ile ilgilenecek ve şanslı bir şekilde devletle bir anlaşma yaparak sevineceksiniz. Bu durum sizin için bir gurur kaynağı olabilir. Ancak rüyanız, uzun vadede bu işin devletin faydasına olacağını ve sizin bir şey elde edemeyeceğinizi söylüyor. Bir girişim aşamasında iseniz dikkatli olun. Devlet büyükleri bazen sadece otorite konumundaki kişileri simgelerler. Yani anlaşma devletle değil de üst düzey birileri ile de yapılacak olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA