Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEVLET ADAMLARININ ELİNİ ÖPMEK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ertuğrul atabey
Halen ank.da yöneticiyim,ank dışına tayin edildim, durdurmaya çalışıyorum.rüyamda ahşap evim varmış oraya cumhurbşk,ank.bel bşk.,bir kadınbel.bşk.eşiymiş geldi.cumh.bşk.nının,bel başk elini öptümikiside beni seviyormuş gülümsüyorlardı.cumh.bşk.na uğradığım haksızlığı anlattım.sesim kısık çıkıyordusonra döndüm bel bşk eşi evde imiş gece kıyafetinin borda düğmesine yanına yağlıboya sürtülmüş.ben çıkarırım dedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Devlet adamlarının elini öpmek.. Yeterince kendinizi savunamıyorsunuz, bunun yerine saygı göstererek hakkınızı korumalarını sağlamaya çalışıyorsunuz. Bilginiz, görgünüz, yeterliliğiniz tam olabilir ama bunlarla ön plana çıkmazsanız sizi taktir etmezler. İşinize odaklanmak yerine siyasilere yakın insanlara yardım ettiğiniz de anlaşılıyor. Rüyanızın diğer bölümünde bunu gördüm. Size tavsiyem, sesiniz gür olsun, kendinizi savunun. Gerçi bu rüya hakettiğinizi alacağınızı söylüyor ama alabileceğiniz nedir bunu bilemem. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA