Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEVLET ADAMLARINI GÖRMEK

23.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen deren
Rüyamda yeni araba alıyorum. Araba ile dar bir yoldan geçiyorum. ve arabayı sürtüyorum. Küçük bir hasar oluştu diyorum. (gerçekte de yeni araba alacağım.). Üç katlı bir binanin önünden ya da içinden geçiyorum. Ne alaka bilmiyorum ama İkinci katında Bülent Arınç var. yeni bir evlilik yapmış yarı çıplak ve eşi ile balayı yaşıyor. Zemin katta da cumhurbaşkanı R.T.Erdoğan ve eşi ile karşılaşıyorum ve konuşuyorum. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir karar vermeniz gerekecek. Bu karar siyasi görüşlerle ilgili olabilir ya da en azından işle ya da resmi konularla ilgilidir. Bu rüya ılımlı davranmayı temsil ediyor. Bu siyasetçilere nasıl baktığınızı düşünün, sizin için neyi temsil ediyorlar. Çıplaklık Arınç'ın temsil ettiği konulardaki sorunların biteceğini haber veriyor bize. Bu konular değer kazanacak, sorunsuz ve kabul edilebilir olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA