Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEVEKUŞU GÖRMEK

11.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nur
Merhaba rüyamda elimde bir demet şeklinde kurumuş çiçek var talaş gibi. Susadım diyorum su içiyorum su içince demetin içinden deve kuşu yavrusu canlanıyor.. Aaa diyorum bu ölmemişmiş canlandı diyorum su içerken onada sıçrıyor canlanıyor.. Beyaz renkte bir devekuşu onu yine beyaz renkte tavuk ve civcivlerin arasına bırakıyorum. Tavuk onada bakıyor.. Onlarla gezerken görüyorum..Yorumunuzu Çok merak ediyorum Sevgiler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaybolan umutlar, hayati bir ihtiyacınız karşılandığında yeniden canlanacak. Ancak bu süreç size iki yüzlü bir ahbap kazandırabilir. Açık tenli olması bir belirleyici özellik gibi görünüyor, belki de çok açık renk saçlıdır. Bu kişi sizin ailenizin içine girecek, sizin evinizdeki bereketten ve yaşam sevincinizden faydalanacak. Bu rüya bir uyarı; bu kişiye çok dikkat edin, ileride size yüz çevirebilir, elde ettiği bilgileri size karşı kullanabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA