Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEV ADAM GÖRMEK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Agül
Ruyamda bi siniftayim yaşıtlarim ve yaşıt olmayanlrm var.sonra kendimi aşı vurulurken buluyorm.trenden inip buyuk bir kapidan geciyorm.bi bina var ilerde okul saniyorm.etraf köy gbi.bi dev adam var beni ariyo bana asik.insanlr yoldan gecerkn bi baga saklanyorum.sonra trenebinip gitmk istyorm dev goruyo tren aksam kalkackken hemen kaldryo.insanlra zarar veriyo bana ve benim yardimci olduklrimi ellemiyo.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aşı olmanız tedbir almanız gerektiğini söylüyor. Bir süreci geride bırakmışsınız. Yeni bir sayfa açılacak hayatınızda. Eğitimi veya kariyeri yüksek biri sizinle ilgilenecek gibi görünüyor. Belki de gözünüzde gereğinden fazla büyüteceğiniz birisidir. Yeniden eski hayatınıza dönmek ve o durumdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Ancak bu kişi buna izin vermiyor. Onun kötü biri olduğunu bilecek ama yine de ona yaklaşmaktan kendinizi alamayacaksınız. Rüyanın başına dönelim; tedbirli olma uyarısını unutmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA