Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEREDEN YÜRÜMEK

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen manolya
Bir kişiden cevsen kitabı satın alıyorum. Sonra eve dönmek için yola çıkıyorum önce biri beni biraz bisiklet ile sokaklardan geçiriyor sonra bir akarsu üzerindeki köprüye doğru yürüyorum evim uzakta görünüyor. Yanımda annem ve kardeşim de beliriyor. Kardeşimi kucağıma alıp sudaki taşlara basarak giderken suda camdan basamaklar oluyor. Ayaklarım ıslak diye kaymadan yürümeye çalışıyorum yol zorlaşıyor, annemden yardim istiyorum. Cam buz kutleleri görünümünde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kader sizi kardeşinizin sorumluluğunu üstlenmek zorunda bırakacak gibi görünüyor. Aslında buna siz gönüllü olacaksınız. Hayatınız başkalarının da desteği ile sürüp giderken aniden kendinizi sorumluluklar içinde bulabilirsiniz. Kader yolunuz zorluklarla dolu aslında zorluğun en başında yalnızlığınız ve kırılgan yapınız var. Ama eminim hepsini aşacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA