Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEPREM OLMASI

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mlkozkn
Deprem oluyor kötürüm bir kızı alıp kaçıyorum ona ağlamaması güçlü olmasını tembihliyorum deprem durduğu bir an içeri girip üstümü değiştiriyorum adamlar var bacaklarım görünüyor ama vaktim az olduğu için aldırmıyorum aşağı inerken davete dönüşüyor son merdivende sevdiğim adam var o gün doğum günü olan kadına elini uzatıp kutluyo yarışma oluyor sevdiğimde yanıma geliyor ilk soruyu biliyorum diğerlerini bilmiyorum onuda ısırıyor benide boynumdan ısırıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani yaşam değişiklikleri var hayatınızda ama siz metanetli birisiniz. Sevdiğinize yakın bir kadın hem sizi hem de onu kıskanıyor. Eğer sizi ısıran bu kadınsa tabi. En ufak bir başarınız bile onu rahatsız ediyor olabilir. Siz yine de halinize şükreden birisiniz. İnançlarınızı yargılamayı bırakın; hiç birinin bir diğerinden farkı yok. Önemli olan iyi biri olabilmek. Eğer iyi iseniz inancınız ne olursa olsun evren sizi ödüllendirecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA