Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEPREM OLMASI

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nihat izleyici
Rüyamda evde iken sarsıntı oluyor ve eşimle çocuğu evin dışına yollayıp bir kaç önemli eşyamı almaya çalışıyorum.derken çok şiddetli şekilde deprem başlıyor.ben ablam abim çığlık çığlığa odadan odaya koşuşuyoruz..Camdan bakıyorum resmen gök yarılıp ikiye ayrılıyor.Derken kelimei şahadet getiriyoruz tüm binaların peşpeşe çöktüğünü görüyoruz ve içinde bulunduğumuz binada da çığlık çığlığa yıkılıyoruz karanlık oluyor.Tedirgin kalkmam gerekirken nedense çok huzurlu kalktım. tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizin hedeflerinizin yıkılmasını temsil ediyor. Hem de öyle görkemli bir yıkılış ki yaşamın sizi böyle ikaz etmesini hayranlıkla izleyeceksiniz. Bazen bizim sonlandıramadığımız şeyleri hayat, bizim için sonlandırır. Her son yeni bir başlangıç yeni bir doğumdur. Ruhunuz bunu bildiği için huzurlu olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA