Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEPREM OLMASI

17.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen berri
Rüyamda eskiden beğendiğim adamla onun evinde aynı yatakta yatıyoruz adı şu anki sevdiğimin adıyla aynı bana sarılıyor evlenmek istiyor ben güvenemiyorum ona sonra o ev ailemin evi oluyor ölmüş baba 10-anne 2 yıl önce- görüyorum sarsıntıyı hiç hissetmemişim ama çok büyük deprem olmuş ve odalar bile yer değiştirmiş acele ile anne baba yeğen vs toplayıp çanta hazırlayıp evden çıkmaya çalışıyorum ama hepsi uyuşuk uyuşuk davranıyor lütfen acele edin diye sürekli onları toplamaya çabalarken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu sevgilinize de güvenmiyorsunuz; zaten diğerine de güvenememişsiniz ya da güveninizi boşa çıkartmış. Ama sevgi ihtiyacınız var, yanınızda biri olmalı; anne yok, baba yok, birinin sıcaklığını istiyorsunuz. Yakında hayatınızda çok önemli değişiklikler olacak. Aslında şimdiden buna ait sinyalleri görmeniz lazım ama farkında değilsiniz. Belki de size her şeyi geride bıraktıracak bir sevgi gelecektir hayatınıza. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA