Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEPREM HABERİ DUYMAK

31.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen idil27
Günaydın Kahin. Dün rüyamda kalabalık bir yerdeyim göçük gibi bir yerde.bakınıyorum ne oldğunu anlamaya çalışırken eski sevglimi görüyorum ölmüş. evli mi diye soruyorlar. Ben evet evli hem de kızı var diyorum.(eşi hamile daha doğum yapmadı) Sultan kim diyorlar (beni soruyorlar) Şaşırıyorum bir an helallik vermem için sorduklarını düşünüyorum rüyamda. o sırada akdeniz de meydana gelen depremle uyandım. acaba sıkıntıda mı hakkımı helal mi etmem gerekiyor. Şimdiden teşekkür ederim size.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen bu tür haberler doğru çıkıyor; umarım doğru haber değildir de deprem olmaz. Bu arada eski sevgilinizle ilgili bri sorun olacağını da düşünüyorum. Bunlar birbirine bağlı mı bilmiyorum, belki de eş zamanlı gerçekleşecek olaylardır. Eşinin doğum yapmasından sonra yaşanacak olabilirler. Siz hakkınızı helal etmeli misiniz bilemem, bu sizin seçiminiz. Helallik vermek verileni değil, vereni rahatlatır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA