Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN YARILMASI

05.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demirin Annesi
Rüyamda denize giriyorum sığ diye biliyorum fakat bir bayan bana dibe bak burası çok derin diyor. Bir bakıyorum ki fay hattı gibi bir yarık var uzunca.Ve bu aralıktan aşağısı sonsuz bir derinlik.Bu bayan beni oraya çekmeye çalışıyor direniyorum.Denizin dibinde bakınırken şefaf beyaz ince bacaklı bir canlı görüyorum uzaylı gibi.Kafamı kaldırıp kafasını görmeden hemen çıkıyorum sudan. Bir evde bir erkeğe sen de gördün mü denizdeki şeyi diyorum.Burada da var diyor şaşırırıyorum karada da olmasına.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu gün benzer şekilde ilginç rüyalar alıyorum. Depremi çağrıştıran rüyalar umarım sadece rastlantıdır. Bu rüya eğer haberci bir rüya değilse sizi kaderenizin dışına çıkartabilecek, derin düşüncelere sevk edecek her şeyden uzak durun derim. Bir süre başkalarının yönelndirmelerine kulak asmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA