Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN KURUMASI

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AŞIKKK
Merhaba eski sevgilimden 5 yıl önce ayrıldım kendisi kulalı.rüyamda manisa/salihlide bi deniz kenarındayım.ama ilginç olan denizin sığ kesimlerde yani sadece benim ayaklarımın altında su var denizin diğer kısımlarında su yok kurumuş.kuruyan yerlerde tepeler cukurlar var ve üzerinde cocuklar oynuyo.arkamı dönüp yüksek biyere cıkıyorum tekrar denize dödüğümde rengarenk bi deniz var karsımda ve denizin arkasında büyk bir cami caminin yanlarında harika manzarasıyla daglar.bakmaya doyamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O ilişkiden sonra duygularınız kurumuş. İçinizdeki özlemin dışında, dışarıya aksettireceğiniz başka duygunuz olmamış. Belki de aşka dair herşeyi yitirdiniz. Neşe var ama aşk yokmuş. Şimdi bir anda aşk geri gelecek. Eski sevgiliniz değildir elbette ama yeni birine aşık olacaksınız ve ruhunuz unuttuğu duygu akışını yeniden yakalayacak. Belki de yeni aşkınız gördüğünüz bölgeden biri olacaktır. Kula ile Salihli aynı ile ait olduğu için gördüğünüz bölge sadece bir sembol de olabilir elbette. Ama yeni aşk için heyecan duymaya başlayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA