Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN KABARMASI

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Shisha
Dün gördüğüm rüyamda teyzemin kocası ve 2 oğlu arabayla sahile yüzmeye gidiyorduk suya girdikten 15-20 saniye sonra denizden bir çatırdama geldi sanki yeraltı çatlamış sesi gibi ardından deniz kabarmaya ve büyük dalgalar oluşturmaya başladı biz hemen arabaya binip kaçmaya başladık arabaya binerken arabanin sağ arka kapısı yerinden koptu deniz öyle kabarmış ve hava öyle bozulmuştuki tam tabloluk bir hali vardı fotoğraf çekmeye çalıştım ama telefon bir turlu çekmiyordu ama kabaran karaya taşmıyord
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her iki rüya da hayatınızda gelişecek ani ve yıkıcı etkileri temsil ediyor. Oysa ki her şey düzeninde gidiyormuş ve bu durum beklenmiyormuş. Hayatınıza bir heyecan geleceği kesin. Nasıl karar vereceğinizi ve hatta ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Diğer rüyanız da benze bir kaosu temsil ediyor ama o rüya bireysel olmaktan çok toplumsal bir kaosun habercisi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA