Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN İÇİNDE NEFES ALMAK

21.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fly
Rüyamda denizin ortalarinda yüzüyorum.Ablam sasiriyor benim o kadar iyi yüzmeme.Sonra Ucak gimi ucmaya basliyorum sanki kanatlarim var.Güllerek deniz kenarina uctum.Tam kenarda yüksekte denizin dibine daldim.biran taslara kafam deger dye korktum birsey olmadim.Tam dibte öyle durdum.Nefes sorunum yoktu.Ama kendi kendime dedim kipirtaki kolarinla birsey yapki.yükari cik.En son ellerimle yukari cikmiya calisiyorum kendimi birden bir alisveris merkezinde alisveris yaparken gördum.pizza aldim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinizi kadere ve akışa bırakmışsınız ve ruhunuz çok ferahlamış. Bi vebal de üzerinizden kalkmış. Uçmanız, ruhunuzun doğumdan önceki haline yakın bir duruma geldiğinin işaretidir. Denizin içinde nefes almak, olamayacağını düşündüğünüz şeylerin gerçekleşeceğini söylüyor. Mucizelere hazır olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA