Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN İÇİNDE KONUŞMAK

17.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ESSİN
Merhaba Kahin Hanım rüyamı şimdi gördüm ve çok etkilendim. Rüyam da kız kardeşim ve ben denizin içindeyizdibinde ve konuşuyoruz. Ben kız kardeşime bu denize mi girecektik diyorum. O da evet diyor. Denizin yüzeyinde balık da görüyorum. Denizin içinden yukarı çıkmak istiyorum fakat sağ kolumun bileğine yosun dolanmış sanki kelepçelenmiş gibi....Baktım boğuluyorum kız kardeşim kurtarmaya çalışıyorken uyandım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinizi kaderinize bırakmış ve iyi de ediyorsunuz. Kardeşiniz de aynı durumda. Sizi kelepçeleyen yosun aslında kaderin bir cilvesi. Yenilerde bir olay olacak, çırpınıp kurtulmaya çalışmayın diyor rüyanız. Bunun yerine eskisi gibi yaşamınızı sürdürmeye devam edin. Siz aslında suyun içinde nefes alıyorsunuz paniklerseniz boğulursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA