Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN ÇEKİLMESİ

04.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüya içinde rüya
Yüzerken denizin içinde bir pimaş boru görüyorum ve pimaşı söküyorum, sökmemle beraber denizin suyu birden çekiliyor ve geriye çamur kalıyor.Sonrası denizin ortasında kocaman devasa bina gibi kuleler çıkıyor ve alevler çıkıyor ortalık kargaşa halinde insanlar oradan oraya koşuşturuyor.koca kulelerin arasında devasa bir bez afişe benzeyen hz Ali tasvirinde sakallı bıyıklı bir resim görüyorum.Sonra ben gidip söktüğüm pimaşı tekrar yerine takıyorum,takmamla denizin suyu hemen doluyor.Ateş sönüyor...Her şey normale dönüyor.""Birden bire k.validemlerin mutfakta oluyorum Masanın üzerinde tabak içinde örümcek görüyorum eşim ve ailesini tabakta örümcek var diye uyarıyorum .Kayın babam bıcağı alıp örümcege bastırıyor 2 bacağı kopuyor.Ama ölmüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada denizin çekilmesi.. Bu bir tasvir elbette ama çok da ilginç semboller taşıyor. İnançlarla ilgili yıkımlar, savaşlar, ani gelişen olaylar ve acı söz konusu olacak. Bu rüya sizin değil, genel olarak toplumun sıkıntısı ile ilgili. Sizin boruyu çıkartmanız, birinin bu durumun fitilini ateşleyeceğini söylüyor. Sonra yeniden herşey eski durumuna dönecek. Rüya, büyük bir terör olayını haber veriyor olabilir. Başka bir açıdan rüya, yapacağınız bir şeyin hayatınızda kaosa neden olacağını ancak düzeltmenin de kendi elinizde olduğunu haber veriyor olabilir. Sonrasında gördükleriniz Kocanızın ailesinde maddi bir sorun yaşanacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA