Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZE ULAŞMAYA ÇALIŞMAK

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Lovely
Bu sabah rüyamda en yakın arkadaşım ve konusmadıgımız ama eskiden çok samimi olduğumuz bir arkadaşımızla denize gitmek için çıkıyoruz ama içimizde deniz suyuna dokunmak öyle istiyoruz ki bulamıyoruz ama ve bi anda uçakta oluyoruz uçaktan gitmek istediğimiz yeri görüyoruz sonra ucaktan atlıyoruz ama hepimiz farklı yerlere dusuyoruz ve ben denize gittiğimde onlar çoktan denize girmis çıkmış gitmişler hava karanlık ve o denizin başında da annem beni bekliyo girmek istiyorum annem gitmemi istemiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Denize ulaşmaya çalışmak.. Deniz, kaderdir. Daha önce pek çok kez olayları akışına bırakmayı denemişsiniz ama ruhunuzdaki heyecan buna engel olmuş. Eski arkadaşınızla da bu konuyu konuşmuşsunuz, belki şimdi bu konuşmayı bile hatırlamıyorsunuz ama bilinçaltınız unutmaz. Ve sonra o da siz de başka başka yerlerde hayat kavganıza devam etmişsiniz. Önümüzdeki günlerde, o arkadaşınızın çoktan yaptığı bir şeyi siz de yapmaya karar vereceksiniz ama anneniz buna engel olmaya çalışacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA