Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZE DALMAK

04.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İstenmeyen Gelin
Rüyamda eşimle tur bakıyoruz. Nedense Eskişehir ve Londra turunu seçiyoruz. Eskişehir'e trenle gidecekmişiz 3.44 yazısını görüyorum. Eşime yol 3 saat 44 dk sürüyormuş diyorum.Beyaz bir tekneden çok soğuk olan deniz suyuna atlıyorum önce baya dibe iniyorum su açık gri renk ve temiz sanki gece karanlığında üzerine ışık tutulmuş gibi aydınlık ve sakin bi su.Sonra epey hızlıca yukarı çıkıyorum.Çıkarken hayal meyal yunus balığı görüyorum. Uyanınca 44 rakamı bana Malatya'yı hatırlattı. Plaka numarası.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kadere yolculuk. İnsanın kendini tanıması ya da kaderini yaşaması. Bir süreçten bir diğerine geçiyorsunuz. Yabancı bir çevreye adapte olmak zorundasınız. Ama size zor gelmeyecek. Farklı iller bir tayini, görevi ya da benzer bir şeyi anlatıyor olabilir. Ruhunuz buna hazır, zihninizi de hazırlayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA