Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZDEN BALIK TOPLAMAK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demet
Merhaba. Rüyamda Deniz gördüm ama denizin dibini de görüyorum. Sular bana değiyor. Denizde çeşit çeşit balıklar var. Köpek balıkları, irili ufaklı, renkli renksiz birçok balık. Ben aralarından balıklar seçip alıyorum dalgalar arasından. Genelde küçük balıklardan. Kimi balıklar da kumun üZerine düşüyor, nefes alabiliyorlar kumda, ben onları almıyorum. Deniz sürekii dalgalı, akıntı halindeydi. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. İyi günler diliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Denizden balık toplamak.. Kısmetli bir süreç ve siz akıllı bir kadınsınız. Ayağınıza gelen birçok şeyi, iyi mi kötü mü, hakkım mı değil mi diyerek, seçerek elde edeceksiniz. Diğer rüyanız sanki başka bir dönemde görülmüş gibi. Eşinizin ve sizin, yardım almadan tek başınıza sürdürdüğünüz yaşam savaşını temsil ediyor. Sanki dostlardan, akrabalardan hiç destek yok, kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA