Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZDE YÜZÜK BULMAK

27.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile tas
Sevgili kahin rüyamda bir denizin altında yüzüyorum denizin ortasında devasa büyük bir pırlanta yüzük var inanamıyorum içinden geçiyorum yüzerek yzuge bakıyorum sanki orda deniz bitmiş gibi denizin üstüne çıkıyorum biranda tekne de oluyorum dedeme o yüzük gerçek mı diyorum oda gülümseyerek gerçek diyor yüzüğün taşı bile belliydi kocamandı yorumlarsaniz sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evli değilseniz çok kıymetli biri ile evliliğe doğru adım atabilirsiniz. Bu kişi sizin nezdinizde çok önem taşıyacak olmalı. Ancak bu rüya başka bir değer ile de ilgili olabilir. Yüzük genelde evliliği temsil etse de bazen bir bebeği, işle ilgili sorumluluk ve mevkileri de temsil edebilir ve hatta bazen hayattaki şanslardır. Her durumda bu rüya çok güzel şeyleri haber veriyor. İnanamayacağınız şeyler elde edeceksiniz ama siz bunu haketmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA