Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZDE YÜZMEK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen barış
Eski kayınbiraderim meneksede bir eve tasinmis buyuk bir ev butun odalarda yataklar var kalin pamuk yorganlar ortulmus. eski esime yere kilim koyalim soguk olur diyorum bir yorgani aciyorum mor bir yorgan cok agir .bir vida sorunu var onu cozmeye calisiyoruz komusya acılan bir ara kapı var ev okyanus kıyısıymış kızım geliyor yuzuyoruz derin temiz bir deniz denizin ortasında oynayan cocuklar goruoyum elim dibe degiyor biraz balcıkımsı aa diyorum kızıma burası sıg kalkıp cocuklara dogru yuruyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski eşinizle yeniden barışmak gibi bir niyetiniz varsa ileriye dönük konularla ilgili haberler alabilirsiniz. Rüya, güzel ve rahat bir kaderi temsil ediyor aslında. Dünyanız büyük ama kullanabileceğiniz bölümü kısıtlı. Buna rağmen bu kısıtlı konumda çok mutlu olabilirsiniz, ender yaşanacak şeyleri yaşayabilir, hayatı keşfedebilirsiniz. Eski eşiniz yanınızda olmasa da bunu kızınızla yapacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA