Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZDE KAYBOLMAK

13.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Menekşe
Ablamla birlikte çocukluğumdan hatırladığım şehirden uzakta deniz kenarında bir evdeyiz Deniz akvaryum gibi ışıl ışıl.Ablam kendini tutamayıp denize atlıyor ve keyif içinde bağrışı-yoruz. Balıklar etrafını sarıyor. Sonra akvaryum balığına benzeyen kocaman bir balık geli-yor. Ben ürküp balık seni yiyecek diye bağırıyorum.ablam kayalıkların arasında kayboluyor kan falan yok evin hanımı geliyor elinde bir çubukla kayanın altını karıştırınca kan yayılıyor Çığlık çığlığa uyanıyorum Gerçek gibiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Huzur ararken ablanız şartları zorluyor ve tehlikeleri hesaba katmıyor. Bu bir bilinçaltı rüyası değilse tam da pek çok kısmete kondum derken sıkıntılı bir durum yaşanabilir ve ablanızın hayatında ciddi değişimler olabilir. Bunlar aile ile ya da akrabalarla ilgili sorunlara bağlı şeyler. Dikkatli olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA