Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZDE ERKEK BEBEK DOĞURMAK

05.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeyn
Rüyamda bir tekneyle acılmısken alabora oluyorduk ve tekne batıyordu. Tekne battığında hamileydim ve denizin ortasında bir erkek bebek doguruyordum. Kan görmedim ama doğumda ki o dehseti gördüm. Tekne battıktan sonra 8 sene boyunca yemeden içmeden bebegimle su da sürekleniyordum. 8 sene sonra karaya cıktıgımda 35 yasındaydım kendimi bu dünyaya ait hissetmiyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maceranın sonunda sadece kendi başınıza sevinebileceğiniz ve uzun yıllar kimseyle paylaşamayacağınız bir sonuç elde edeceksiniz. Bunu ben kolay bir şeymiş gibi söylüyorum ama aslında gelişmeler çok sarsıcı olacak. Yıllar sonra etkisinden kurtulabileceğiniz bir durum ama asla eski siz olamayacaksınız. Bir düşünün, bir maceranın eşiğindeyseniz geleceği öngörmeye çalışın, bu rüyada çok ciddi bir uyarı var çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA