Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEĞİŞİK EV GÖRMEK

22.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen HADAL
Rüyamda erkek arkadaşımla bir eve geldim büyük labirent gibi karışık bir ev erkek arkadaşım benden önce giriyo eve sesleniyorum arkasından beni takip et diyo sesin geldiği yöne doğru gittikçe tüm evi baştan sona geziyorum en son bahçeye çıkıyorum bahçede çeşme sus havuzu ve çocuk parkı çıkıyor önüme erkek arkadaşım salıncakta bir kız çocuk sallıyor çok mutlular ama ben rüyada kızcçocuk görmek kötü derler diye üzülüyorm bir an rüyada olsamda bböyle geçiyor aklımdan sonra 3umuz çeşmedn su içiyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşlarınızın telkini ile değişik çevrelere girecek, daha önce görmediğiniz ortamlarda bulunacaksınız. Bu durum size zevk verecek. Arkadaşınız boş bir hayalin peşinde ve hatta ruhsal olarak da sıkıntıya düşmek üzere olabilir. Bunlar onu ilgilendirir. Siz belki sadece onun durumuna üzülebilirsiniz, hepsi o kadar. Bu süreç size hem gelir kazandıracak hem de ufkunuzu açacak, siz kendi durumunuza bakın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA